0

قوانین و مقررات
قوانین و مقررات ثبت سفارش 

1- تمامی کتب ارائه شده توسط  پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
2- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

3- همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته:  سایت کتاب قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن        اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
4- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که      برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب  سایت کتاب مشاوره نمایید.
5- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و  سایت کتاب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
6- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن سایت کتاب می تواند کد رهگیری پست را در         اختیار مشتریان قرار دهد.
7-  سایت کتاب قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
  نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای سایت کتاب، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
  نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای فروشگاه سایت کتاب غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد، سایت کتاب کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.
8- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر سایت کتاب می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
9- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
10- استرداد وجه هایی که به دلایل : "موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده "در آخر هرماه صورت خواهد گرفت .